APIE MUS

Advokatų kontoroje Sankaitis Legal dirbantys advokatai specializuojasi verslo teisėje ir verslo ginčuose. Sukaupta patirtis, dėmesys klientui, paslaugų kokybė ir rezultatai yra mūsų sėkmės pagrindas. Siekiame tapti ilgalaikiu ir patikimu kliento partneriu, pažinti kliento verslą ir savo darbu prisidėti prie jo sėkmės. Klientams siūlome realius ir efektyvius problemų sprendimo būdus, tuo pačiu aiškiai įvardindami esančias rizikas. Mūsų tikslas – ne sąskaita mėnesio gale, o kliento pasitenkinimas suteiktomis teisinėmis paslaugomis.

Kodėl turėtumėte pasirinkti Sankaitis Legal?

Jei esate pavargę nuo nenuspėjamo dydžio išlaidų teisinėms paslaugoms, pasirinkę mus tokios problemos neturėsite. Sankaitis Legal klientai visada iš anksto žino, kokio dydžio sąskaitą už kokias suderintas teisines paslaugas gaus, todėl gali aiškiai planuoti savo piniginius srautus. Mes esame lankstūs ir prisitaikome prie klientų poreikių. Dirbame ne tik pagal valandinį įkainį, bet ir pagal fiksuotus projektų biudžetus, mėnesinius biudžetus, sėkmės mokestį. Visada rasime sutarimą dėl Jūsų poreikius labiausiai atitinkančios atsiskaitymo tvarkos.

Kadangi advokatų kontora Sankaitis Legal yra nedidelė ir joje dirba tik profesionalai, galime pasiūlyti aukščiausios kokybės teisines paslaugas trumpesniais terminais bei už gerokai mažesnę kainą negu kitos didesnės advokatų kontoros, kuriose Jūsų klausimo visų pirma imasi jaunesnieji teisininkai ir tik vėliau surinkta informacija yra peržiūrima darbui vadovaujančio advokato. Pasirinkę Sankaitis Legal bendrausite ne su sekretore ar teisininko padėjėju, o tik su Jūsų problemą tiesiogiai sprendžiančiu advokatu, todėl visuomet gausite naujausią, išsamią ir tikslią informaciją Jums rūpimu klausimu.

Didesnėse verslo kontorose įgyta patirtis bei galimybė išnaudoti didesnių verslo kontorų pranašumus be joms būdingų trūkumų, taip pat šiuolaikiškas ir inovatyvus požiūris į klientams iškilusias problemas bei jų sprendimo būdus išskiria mus iš kitų verslo teisės advokatų kontorų.

Bendradarbiavimas su notarais, antstoliais, bankroto, restruktūrizavimo administratoriais, patentiniais patikėtiniais, vertintojais, ekspertais mums, kaip verslo teisės ir ginčų advokatų kontorai, leidžia patenkinti klientų poreikius ir kompleksiniuose bei didelės apimties projektuose.